Vianoce

Prečo nakupovať na OknaOnline?

Lebo nakúpite kvalitné okná, najrýchlejšie, s dopravou, alebo osobným odberom v 6 skladoch v SR a za najlepšiu cenu... GARANTOVANE!

Nie len lacno, ale najmä kvalitne. Na výrobky v OknaOnline sú použité len značkové a overené komponenty, žiadne "No Name" profily z Poľska, alebo Číny. Len poctivý Aluplast a Salamander, s kovaním Maco. Pozrite si viac podrobných informácií o výrobkoch (https://oknaonline.sk/content/18-skutocne-kupujem-za-najlepsiu-cenu).

Každú vašu objednávku si telefonicky odsúhlasujeme a overujeme správnosť každého okna v objednávke - jeho rozmery, otváravosť, pozíciu kľučky, farbu a ďalšie parametre, aby ste od nás dostali presne také okná, ako ste si predstavovali.

Výroba okien - aj tých na mieru trvá do 14 dní (okrem atypických farebných prevedení). Ak teda potrebujete okná rýchlo, môžete sa spoľahnúť na rýchlosť výroby a bezpečnosť dodávky k vám.

Rozvozy zabezpečujeme vlastnými vozidlami, nie špedičnými spoločnosťami, ktoré nemajú vhodné technické podmienky na prepravu tohoto špecifického tovaru (okno nie je elektronika, alebo topánky, zabalené v krabici - vyžaduje si špeciálne zaobchádzanie počas transportu, aby sa nestalo že pri dodávke bude výrobok poškodený a nepoužiteľný). Dovoz napriek tomu stojí len 30€ pri objednávke do 300€, alebo 20€ pri objednávke od 300€ do 600€, 10€ pri objednávke od 600€ do 1000€ a pri objednávke nad 1000€ je celkom ZADARMO

Samozrejme máte možnosť tovar si osobne vyzdvihnúť v našich výdajných skladoch v Bratislave, Žiline, v Nitre, v Bardejove, vo Zvolene a v Širokom.

https://oknaonline.sk/content/16-kontakt