Aké služby mi poskytuje OknaOnline?

Doprava – aj zadarmo

Dopravu našich výrobkov zabezpečujeme vo viac ako 95% prípadoch vlastnými vozidlami. Vďaka tomuto minimalizujeme poškodenia tovaru, spôsobené manipuláciou a nevhodnými technickými podmienkami prepravných spoločnosti. Okno nie je možné zabaliť do krabice a poslať ako napr. oblečenie, alebo elektroniku. Je ťažké, veľké a najmä rozbitné...

Napriek tomu poskytujeme prepravu za najnižšie ceny v SR.

Cena dopravy celej objednávky je 30€ pri objednávke do 300€, 20€ pri objednávke od 300 do 600€, 10€ pri objednávke od 600 do 1000€ a pri objednávke nad 1000€ je celkom ZADARMO.

 

Kontrola objednávky - zadarmo

Nakoľko „cez okná sme tu odborníci my“, vždy telefonicky overujeme podrobnosti ohľadne Vašej objednávky. Odsúhlasíme si každé jedno okno, jeho rozmery, otváravosť, umiestnenie kľučky, farbu a iné parametre, aby sme Vám dodali okná presne tak, ako ste si ich predstavovali.

 

Zameranie a montáž

Nakoľko je OknaOnline eshop a predávame naše výrobky za mimoriadne výhodné ceny, zameranie a montáž je možné si objednať v len niektorej z našich kamenných prevádzok. Naša spoločnosť má v SR niekoľko desiatok predajní, v nich technikov aj montážne skupiny, kde Vám umožňujeme objednať si širší sortiment výrobkov a aj tieto služby.