Doplnky k plastovým oknám

Počet produktov v aktuálnej kategórií: 7
Interiérová oknenná fólia slúži ako parobrzdiaca a vzduchotesná membrána. Použitie okennej fólie predĺži životnosť PUR peny, a eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností. Balenie: 25m.
30,99 €
Exteriérová oknenná fólia slúži ako poistná hydroizolácia. Použitie okennej fólie zamedzí nechcenému preniku prívalového dažďa k PUR pene, čo predĺži jej životnosť, eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností PUR peny.  Balenie: 25m.
30,99 €
Komprimačná páska určená na komplexné utesnenie špár po celom obvode okna. Vzniknutý spoj je výborne tepelne izolovaný, vodotesný a vzduchotesný. 
24,49 €
Nová generácia komprimačnej pásky určenej na komplexné utesnenie špár po celom obvode okna. Vzniknutý spoj je ešte účinnejšie tepelne izolovaný, vodotesný a vzduchotesný.  
46,99 €
Komprimačná páska pod podkladový profil Vzniknutý spoj je výborne tepelne izolovaný, vodotesný a vzduchotesný.  
25,69 €
Celoročná nízkoexpanzná polyuretánová pena s vysokou výdatnosťou. Možnosť použiť spolu s kónickou aplikačnou trubičkou AA210 alebo s aplikačnou pištoľou. POZOR! Kónicka aplikačná trubička nie je súčaťou balenia.
5,99 €
Čistič možno použiť na odstránenie zvyškov nevytvrdnutej PUR peny z podkladov, vonkajších častí aplikačnej pištole alebo jej vnútorných častí.
4,89 €
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek